//
English
Cicha woda

Apartament Srebrny

Ilość pokoi: 3
4 + 1
Srebrny to apartament w Zakopanem, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnie komfortowego wypoczynku. Z okien rozpościera się widok panoramy Tatr.

Apartament Cicha Woda Delux

Ilość pokoi: 2
2 + 2
Cicha Woda DELUX to przytulny apartament w Zakopanem o klasycznym wystroju. Zlokalizowany jest na II piętrze obiektu Cicha Woda, w odległości około 1500 m od Krupówek!

Apartament Bambusowy

Ilość pokoi: 2
2 + 2
Apartament w Zakopanem urządzony jest w nowoczesnym i bardzo oryginalnym stylu. Jest to idealne miejsce dla pary zakochanych bądź rodziny z małymi dziećmi.

Apartament Cappuccino

Ilość pokoi: 2
2 + 2
Wygodne mieszkanie usytuowane na parterze obiektu. Posiada kominek oraz bezpośrednie zejście do ogrodu. Apartament w Zakopanem przyjazny dla rodzin z dziećmi!

Apartament Monaco

Ilość pokoi: 2
2 + 2
Apartament w Zakopanem o wyrazistych kolorach wnętrza, z dużą ilością unikalnych elementów dekoracyjnych, drewnianych, kutych oraz ręcznie tłoczonego szkła. KINO DOMOWE.

Apartament Bajkowy

Ilość pokoi: 2
2 + 2
Przytulny apartament w Zakopanem na poddaszu budynku, ładne widoki. Wnętrze mieszkania jest ciepłe oraz przytulne z wieloma elementami drewna.

Apartament Cicha Woda

Ilość pokoi: 2
2 + 2
Aranżacja tego nowoczesnego apartamentu w Zakopanem utrzymana jest w ciepłych spokojnych barwach z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Apartament Cichy Zakątek

Ilość pokoi: 1
2 + 0
Apartament w Zakopanem Cichy Zakątek to idealne miejsce dla pary. Studio posiada jeden pokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Z okien rozpościera się piękny widok na całą panoramę Tatr.

Apartament Krzesany

Ilość pokoi: 4
7 + 2
Dwupoziomowy apartament w Zakopanem znajduje się w obiekcie Cicha Woda. Mieszkanie może pomieścić maksymalnie dziewięć osób dorosłych.

Inne obiekty

Zarządca Serwisu: Primo Nieruchomości - Twój Partner w wynajmie Apartamentów Wakacyjnych
TEL 18 521 38 50
NIP 872 195 40 18